استویانو: لبخندی شیرین به سلامتی
به وب سایت محصولات استویانو خوش آمدید!

درباره ما

چای سبز نعنایی استویانو

معرفی شرکت

شرکت صنایع غذایی پادمیرا که با نام تجاری استویانو شناخته شده و محصولات آن در دسترس عموم مردم قرار گرفته است، از دیر باز محور فعالیت های خود را بر آن بنا نهاده که: تولید و عرضه محصولات با کیفیت و سالم، در خور شأن مردم عزیز کشورمان است.

از آنجا که چای و قهوه از نوشیدنی های محبوب ما ایرانی هاست که در طول روز به دفعات آن را می نوشیم،  محصولات استویانو در راستای کمک به افزایش سطح سلامت جامعه برای اولین بار در ایران و جهان دست به تولید نوشیدنی های شیرین شده بی ضرر در انواع: چای برگاموت، چای سبز کلاسیک، چای سبز نعناع و چای کیسه ای پذیرایی و کافی میکس نموده است.

محصولات استویانو

چای و قهوه استویانو با تکیه بر دانش متخصصان و تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از جادوی طبیعت برای اولین بار در ایران و جهان موفق به تولید نوشیدنی های شیرین شده بی ضرر برای بیماران دیابتی یا افرادی که دارای رژیم غذایی خاص هستند، نموده است.

بر خلاف تصور شایع و عمومی نسبت به شیرین کننده های معمول که آثار و عوارض مخربی را در پی دارد،

باید تأکید نمود که محصولات استویانو از عصاره گیاهی به نام استویا که حدوداً 200 تا 300 برابر شیرین تر از شکر است، تهیه و تولید می شود.

چای سبز استویانو
چای پذیرایی کلاسیک استویانو

چرا استویانو؟

استویا برخلاف شکرهای شیمیایی تولید شده که اکثراً اثرات کوتاه مدت و بلندمدت مضرّی برای سلامت انسان دارند، نه تنها یک ماده کاملاً طبیعی و مفید به لحاظ عاری بودن از انرژی و کالری می باشد، بلکه به جهت تأثیر مثبتش بر افزایش طعم و بهتر کردن مزه ی نوشیدنی به عنوان یک شیرین کننده منحصر به فرد شناخته می شود. با استویا چای و قهوه همچنان طعم و رنگ و بوی عالی خود را حفظ خواهند کرد.

تحقیقات و مطالعات گسترده ای درباره استویا و اثرات مفید و فواید آن بر بیماران دیابتی از نوع دوم و بیمارانی که دارای فشارخون بالا هستند انجام شده است و این گیاه طبیعی بهترین جایگزین سایر  شیرین کننده ها نظیر قند یا شکر برای این گونه بیماران است!

طعم شیرین سلامتی

بیماران مبتلا به دیابت نوع دو علیرغم آنکه مقدار زیادی قند تجمّع یافته در بدن خود دارند، اما نمی توانند از آن استفاده کنند و این امر سبب افزایش سطح قند خون و افت فشار این افراد می شود.

از طرفی یکی از شایع ترین مشکلات در دیابت نوع دو، عطش و پر نوشی شدید است. علّت این پدیده آن است که قند در سلول های این افراد ذخیره شده و  درصد زیادی از آب بدن این افراد را به خود جذب می کند.

طبق آخرین تحقیقات انجام شده توسط محققان و پژوهشگران تغذیه، مصرف چای به تأمین بخش زیادی از آب از دست رفته بدن بیماران دیابتی کمک می کند.

چای استویانو که با قند طبیعی استویا فرموله شده است، علاوه بر رفع این مشکل برای اولین بار این امکان را به افراد دیابتی می دهد که بتوانند بدون نگرانی طعم شیرین سلامتی را تجربه کنند.

چای برگاموت استویانو